مسعود کیمیایی از حضور در جشنواره فیلم فجر انصراف داد

در پی واژگونی هواپیمای مسافربری اکراینی، مسعود کیمیایی کارگردان مطرح سینما، که آثار به یادماندی و برگزیده ای هم چون دندان مار، تیغ و ابریشم، سفر سنگ، تجارت، ردپای گرک، گوزن، قیصر، سلطان را ساخته است. از حضور در جشنواره فیم فجر 98 انصراف داد. ایشان با فیلم "خون شد" قرار بود در سی و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم فجر حضور داشته باشد.

سخنان ایشان در این ویدئو کوتاه :

خیلی بغض دارم. من هیچ وقت اهل جشنواره نبودم. سمت و سویم همیشه مردم هستند. مردم روزگار سختی را می گذرانند. روزی نیست که خبرهای بد نشنویم. دلم نمی‌خواهد فیلمم در جشنواره نشان داده بشود.

ویدیو انصراف مسعود کیمیایی از جشنواره فیلم فجر

امیر احمد قزوینی بازیگر جوان تئاتر و سینما که همین امسال دو فیلم " جان دار " و " ماجرای نیمروز رد خون " را روی اکران داشت، هم از شرکت در جشنواره فجر کناره گرفت. متن ایشان در صفحه اینستاگرام:

من امير احمد قزوينى با همين ته مانده ى عواطف انسانى ام از بازى در نمايش "پروانه ى الجزايرى " براى اجرا در جشنواره ى فجر انصراف مى دهم . مى دانم غيبت اين بنده ى حقير هيچ تأثيرى در شهوت تنديس خواهى خيلى از رفقا نمى گذارد. به حرمت چشمان ِ معصومِ "راستين " و "ري را "من كه نمى توانم ، حداقل امسال را نمى توانم ، شما اگر مى توانيد خوشا به حالتان.

انصراف امیر قزوینی از جشنواره فیلم 98

View this post on Instagram

. من امير احمد قزوينى با همين ته مانده ى عواطف انسانى ام از بازى در نمايش "پروانه ى الجزايرى " براى اجرا در جشنواره ى فجر انصراف مى دهم . مى دانم غيبت اين بنده ى حقير هيچ تأثيرى در شهوت تنديس خواهى خيلى از رفقا نمى گذارد. به حرمت چشمان ِ معصومِ "راستين " و "ري را "من كه نمى توانم ، حداقل امسال را نمى توانم ، شما اگر مى توانيد خوشا به حالتان.

A post shared by amirAhmad Ghazvinii (@amirahmad_ghazvinii) on

منبع: صفحه اینستاگرام مسعود کیمیایی

جشنواره فیلم فجر 98

مسعود کیمیایی از حضور در جشنواره فیلم فجر انصراف داد

جشنواره ,ى ,فجر ,نمى ,مى ,انصراف ,در جشنواره ,توانم ، ,نمى توانم ,فجر انصراف ,مسعود کیمیایی ,شهوت تنديس خواهى

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مطالب من tasnifcbahar ronasptarh سرزمین تینا ابرا بلاگ xnar5 neginfkavir نکس فور موزیک ترک فیلم یادداشتهای سردار